Závozník

Jsem takový lepší skladník

 

 

 

Vaše náplň práce:

* práce skladníka a dělníka ve skladech na Letišti Václava Havla

* denní kontrola skladových zásob

* kompletace vozíků se zbožím a palubním vybavením pro leteckou přepravu

* práce se skladovým vybavením, jeho každodenní kontrola a příprava pro řidiče, kteří zboží vozí k letadlům

 

Požadujeme

* potravinářský průkaz

* trestní bezúhonnost

* ochotu pracovat na krátký / dlouhý týden (12 h. směny)

* ochotu učit se novým věcem

* fyzickou zdatnost

 

Co vám nabízíme?

* po určité době nabízíme našim pracovníků možnost rozšíření kvalifikace a absolvování autoškoly a získání řp. sk. C, která jim umožní posun na pozici řidiče.

* odpovídající platové ohodnocení

* zajištěné hlavní jídlo zdarma v místě výkonu zaměstnání

* zázemí velké mezinárodní společnosti

* získání zkušeností z oblasti leteckého cateringu

* pracovní oděv a obuv – zdarma

* práci v přátelském kolektivu

* práci v atraktivním prostředí Letiště Václava Havla

* smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možností dalšího prodloužení při vzájemné spokojenosti. Preferujeme dlouhodobou spolupráci

* zapojení do systému cafeterie

* po 1 roce příspěvek na penzijní připojištění

 

 

Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním svých osobních údajů, které upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění (dále též jen „zákon“). Souhlas uděluji společnosti ALPHA FLIGHT a.s., IČO: 27880427 jakožto správci (dále též jen „správce“) pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto uchazeče o zaměstnání u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Souhlasím s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět správce osobně anebo prostřednictvím třetích osob. Jsem informován o tom, že: - mám právo na informace o údajích, které o mně správce sám nebo prostřednictvím třetích subjektů zpracovává, a právo na jejich opravu, a to v rozsahu a za podmínek stanovených v § 12 zákona; - zjistím-li, že správce zpracovává údaje v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, mám právo požádat správce o vysvětlení, případně o odstranění takového stavu, zejména o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci; - ostatní práva a informace ke zpracování údajů jsou uvedeny v §§ 12, 21 a dalších ustanoveních zákona.